fbpx
A A
A A

Vaikų rudens atostogų TOP10 Druskininkuose

2022.10.20

Ruduo – geriausias laikas poilsiui Druskininkuose. Atostogos su vaikais – tai ne tik džiugus momentas, tačiau ir nemažas iššūkis. Kaip padaryti, kad visi būtų laimingi? O jeigu orai nelepins? Į visus šiuos klausimus Druskininkai paruošė atsakymą – suplanuoti atostogas kurorte saugiai ir įdomiai jums padės TOP10 vaikų rudens atostogų idėjų.

Perskyrimas

APVERSTAS NAMAS

Apverstas geltonas namas Druskininkuose

Juokas, įspūdingos šeimos nuotraukos ir geras laikas garantuoti. O tikrai keistiems pojūčiams išbandykite netoliese esantį Apverstą namą. Ar kada nors susimąstėte, koks būtų gyvenimas, jeigu viskas vyktų aukštyn kojomis? Juk būtų smalsu sužinoti, kaip jaustumėtės, jeigu galėtumėte lakstyti lubomis? Apverstas namas – tai ant stogo pastatytas namas, kuriame viskas apversta aukštyn kojomis, žaismingai sujaukiant kasdienę rutiną ir pojūčius.

Perskyrimas

ŠEIMOS PRAMOGŲ PARKAS „O KAS ČIA?“

Patys mažiausi, lankydamiesi Druskininkuose, tiesiog privalo pabuvoti viename didžiausių Lietuvoje šeimos pramogų centrų „O kas čia?“. Tai – daugiau nei 1000 kv. m. pramogų erdvė, į kurią atvykus vaikus pasitiks parko karalienė žirafa ir pakvies pilnai nuotykių kelionei po nuostabų vaikų atradimų pasaulį. O KAS ČIA? tai: rojaus paplūdimys ir gelbėtojų stotis, baltasis kanjonas, piratų sala ir slėptuvės tikriems nuotykių ieškotojams su netikėtomis laipynėmis, žaislų ligoninė mažosioms svajotojoms, fėjų dvaras su grožio namais, kinas, ramybės oazė ir pyplių skveras mažiausiems.

Perskyrimas

DRUSKININKŲ VANDENS PARKAS

Druskininkų vandens parkas

Sveiki atvykę į gerų emocijų ir žaidimų kupinas džiungles Druskininkų vandens parke! Vaikų erdvėje jaunieji lankytojai pasiners į nesibaigiančias pramogas – didelėje erdvėje vaikų laukia kojytes kutenantis švelnus, tikras jūros smėlis, šiltas mineralinis vanduo, kurio mineralizacija kaip Baltijos jūroje (17 g/l), garinė pirtis, pritaikyta specialiai vaikams, karstynės, čiuožyklės, beždžionių tiltas, paslaptingos uolos ir ypatingą nuotaiką kuriančios džiunglių dekoracijos. Ar gali būti smagiau?

Perskyrimas

PAŽINKITE DRUSKININKUS IR SUDALYVAUKITE EDUKACINĖJE VEIKLOJE

edukacijos vaikams Druskininkuose

Brangiausias laikas praleistas kartu su mylimais žmonėmis. Mėgaukitės buvimu kartu, pažinkite Druskininkų kurortą ar sudalyvaukite edukacinėje veikloje kartu.

Amatų centras „Menų kalvė‟ – universali kūrybinė erdvė, kurioje nuolat eksponuojamos menininkų kūrybos darbų parodos, taip pat čia galėsite įsigyti rankų darbo gaminių ir autorinių meno kūrinių bei sudalyvauti kūrybinėje, edukacinėje veikloje.

Būtina išankstinė rezervacija į edukacijas! Daugiau informacijos rasite čia.

Druskininkų miesto muziejus ir galerija kviečia pamatyti unikalią kurorto istorijos ekspoziciją gyvai. Suburkite vos 5 asmenų grupę ir išbandykite unikalias muziejaus rengiamas edukacijas. Kai apsilankysite viloje „Linksma“ įsikūrusiame muziejuje, nepraleiskite progos palypėti aukščiau į vilos bokštelį ir pasigrožėti unikalia Druskininkų panorama.

Išsamesnė informacija ir išankstinė registracija teikiama tel. (8~313) 51024 arba e. p. muziejus@druskininkai.lt

Perskyrimas

DVIRAČIAIS PO RUDENINIUS DRUSKININKUS

Druskininkuose yra įrengta daugiau kaip 60 km dviračių takų – jais keliaudami galėsite grožėtis nuostabia rudenine kurorto gamta, patirti neįkainojamų įspūdžių bei aplankyti lankomiausias kurorto vietas. Todėl planuojant atostogas Druskininkuose, nepamirškite ir šeimos dviračių ar paspirtukų. Dviračius nesunkiai galima išsinuomoti ir vietoje.

Druskininkai pasižymi ypač palankiomis rekreacinėmis sąlygomis. Aplink Druskininkus nėra pramonės ir kitų taršos šaltinių; miestą supantys didžiuliai pušynai išvalo orą ir prisotina jį eteriniais aliejais. Trumpai tariant, oras čia irgi gydo!

Dviračiais (paspirtukais, velomobiliais, riedžiais, segvėjais, vienračiais) galima apvažiuoti miesto centrą, Nemuno pakrantę, Vijūnėlės parką, Vilniaus alėją, užsukti į Karolio Dineikos sveikatingumo parką. Norintys tęsti kelionę po Druskininkų apylinkes gali rinktis „Žvaigždžių orbitos“, „Žilvino tako“, „Nemuno tako“, „Saulės tako“ dviračių maršrutus, šiaurietiškojo pasivaikščiojimo takus. Meilės salos panorama, unikalus Švendubrės gatvinis kaimas su Velnio akmeniu, legendomis apipintas ir M. K. Čiurlionio pamėgtas Raigardo slėnis…  Miško takais pasieksite „Grūto parką“ ir muziejų „Girios aidas“. Leiskitės į kelionę dviračiais – nepamirštami reginiai ir atradimai laukia jūsų šeimos!

SNOW ARENA IR LYNŲ KELIAS

snow arena druskininkuose

Į žiemos pramogų kompleksą kviečiame visą Jūsų šeimą – Snow Arenoje esančiomis pramogomis mėgautis gali visi! Čia užsiėmimą ras ir jauniausias, ir vyriausias Jūsų šeimos narys. Jauki ir komfortabili aplinka leis pamiršti visus dienos darbus, kad praleistu laiku kartu su pačiais mylimiausiais žmonėmis mėgautumėtės be jokių rūpesčių. Į pačią „Snow Areną“ pasikelkite visus metus veikiančiomis Druskininkų „oro linijomis”, Lynų keliu – nepraleiskite progos paskraidyti virš Druskininkų.

Perskyrimas

NUOTYKIAI „UNO“ PARKE

Uno parkas Druskininkuose

„Uno“ nuotykių parkas kviečia pramogauti medžiuose ištisus metus. Iš koto verčiantys nuotykiai bus neužmirštami – vaikai galės karstytis tinklais, medžių viršūnėmis, lakstyti, šėlti su draugais nameliuose medžiuose.  Nėra blogo oro – yra tik didelis noras būti gamtoje ir gerai leisti laiką!

Laipiojimas medžiuose „Uno“ nuotykių parke – aktyvi, fizinio pasirengimo nereikalaujanti  pramoga, skirta visoms amžiaus grupėms. Išklausę instruktažą lipti pradėsite nuo lengviausių trasų ir būsite nuolat prižiūrimi instruktorių. Vaikams įrengtos 4 skirtingos ir nuolat instruktorių prižiūrimos trasos, o čia pat mažiesiems įrengtas ir batutas. Kviečiame apsilankyti su visa šeima ir išbandyti šią stiprių emocijų suteiksiančią pramogą bei pasidžiaugti gamta!

Perskyrimas

KAROLIO DINEIKOS SVEIKATINGUMO PARKAS

Dineikos sveikatingumo parkas

Tai ypatingas šeimos sveikatingumo parkas, tikras Druskininkų perlas, į kurį sudėtos šimtametės sveikatingumo tradicijos. Karolio Dineikos sveikatingumo parkas – gamtos kampelis, svajojantiems ištrūkti iš miesto. Jauniesiems lankytojams neteks nuobodžiauti, nes parke įrengta kurorto vietinių ir svečių pamėgta laipiojimo ir žaidimų aikštelė, o paaugliai čia gali pažaisti tinklinį arba stalo tenisą. Parkas taip pat pritaikytas ir judėjimo negalią turintiems žmonėms, čia įrengtos specialios neįgaliesiems skirtos sūpynės.

Perskyrimas

MIŠKO MUZIEJUS „GIRIOS AIDAS“

Girios aidas muziejus

Miško muziejus „Girios aidas“ – puiki vieta iš arti pažinti Dzūkijos gamtą ir supažindinti vaikus su miško gyvūnais, vabzdžiais, paukščiais ir augalais. Muziejuje įrengti interaktyvūs žaidimai ir fone skambantys gamtos garsai vėliau leis Jums atpažinti bet kurio paukščio čiulbėjimą. Krašto gamtą pažinti padeda ne tik nuolatinės ekspozicijos, bet ir papildomai rengiamos medžio drožybos, kalvystės, keramikos, gintaro darbų ir kitos parodos bei muziejaus bibliotekoje esančios knygos. Apsilankymas muziejuje nemokamas!

Perskyrimas

ŠVIEČIANČIŲ MOLIŪGŲ VAKARAI

Jau penktą rudenį paskutinį spalio savaitgalį Druskininkų gydyklų parkas prie Muzikinio fontano nušvis mistiškomis švieselėmis, o lengvas vėjelis ir vėl nešios aplinkui neįtikėtinai gardžius šylančių moliūgų kvapus. Čia vyks druskininkiečių ir kurorto svečių pamėgti jaukūs Šviečiančių moliūgų vakarai. Gydyklų parką papuoš įstabios žibintų iš natūralios rudens augmenijos kolekcijos. Tad kviečiame visus pasivaikščioti ir pasigėrėti Druskininkų bendruomenės sukurtomis moliūgų kompozicijomis. Renginio programa čia.

Laikas: spalio 28 d. 17:00
Vieta:  Druskininkų amatų centras „Menų kalvė“
Floristė Rūta Kazakevičienė pamokys ir padės sukurti šviečiantį moliūgą. Visus reikalingus įrankius ir papildomas dekoravimo priemones rasite Rūtos dirbtuvėje! Pamokėlių kaina:  turintiems savo moliūgą – 5 Eur; neturintiems moliūgo – 7-9 Eur. Vaikai su tėveliais dalyvauja nemokamai. Būtina išankstinė registracija tel. 8 611 56 015.

Laikas: spalio 30 d. 16:00 val.
Vieta:  Šeimos pramogų parkas „O kas čia?“
Šeimos pramogų parkas kviečia vaikučius į paslaptingą vakarą “Helovino labirintas”! Visi kartu ieškosime drauge parke paslėpto storojo moliūgo, kuris bus pilnas pokštų arba saldainių.
Taip pat Jūsų laukia įvairūs žaidimai, galvosūkiai, nepaprastos mįslės, šokiai, dainos ir estafetės. PROGRAMA NEMOKAMA !!! PRISIJUNK IR TU !!! (reikės susimokėti tik už įėjimo į parką bilietą, programos trukmė 2 val.). Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės tel: +370 614 99228 arba okascia@grandspa.lt

Visi renginiai Druskininkų kurorte čia.

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai