fbpx
A A
A A

Naujųjų 2024-ųjų metų sutikimas Druskininkuose

2023.12.20

Svarstote kur sutikti ateinančius Naujuosius 2024-uosius metus? Druskininkai parengė įsimintinas Naujametines programas! Pasirinkusių sutikti Naujuosius metus Druskininkuose lauks ir galimybė pasidžiaugti vandens pramogomis, pasilepinti karšta pirtele, mėgautis masažu bei kitomis grožį ir sveikatą puoselėjančiomis procedūromis. Taip pat galėsite pasigrožėti šventiškai pasipuošusiu kurortu, kurio pagrindinėje aikštėje pamatysite švytinčią puošnią miesto eglę, galėsite aplankyti kalėdinių eglučių parką ir Snow arena Kalėdų rezidenciją. Grįšite ne tik linksmai atšventę Naujuosius metus, bet ir puikiai pailsėję!

Perskyrimas

Naujametinis astrologinis vakarėlis su Katažina

Arčiausiai dangaus! Arčiausiai žvaigždynų! Dvylikai zodiako ženklų subalansuota vakarienė, JAUČIO ženklo atstovės KATAŽINOS koncertas, DVYNYS radijo laidų ir renginių vedėjas Arnas Švilpauskas ir jo programa, Diskoteka su geriausiu VĖŽIO ženklo DJ Aidu, „Grand SPA Lietuva“ žvaigždyno dovanos. Netiki horoskopais? Šis vakarėlis kaip tik TAU!

Vieta: Panoraminis restoranas „Keturi vėjai“

Vakaro pradžia: 20 val.

Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Žvaigždėta Naujametinė naktis 2024 | SPA VILNIUS Druskininkuose

Šventinį vakarą ragausite gardžius restorano LABAI patiekalus, klausysitės gyvos muzikos – visus savo dainomis linksmins EGLĖ JURGAITYTĖ, vakaro šventinę nuotaiką kurs renginio vedėjai ŠOUMENAI ir, žinoma, mėgausimės žvaigždėta Naujametine naktimi – pasitikite Naujuosius 2024 metus SPA VILNIUS Druskininkuose!

Vieta: Restoranas LABAI

Vakaro pradžia: 20 val.

Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Naujieji metai šokio žingsneliu

„Eglės sanatorija“ kviečia atsisveikinti su praėjusiais ir pasitikti naujuosius metus diskotekoje – šokio žingsneliu. Sanatorijoje skambės geriausi visų laikų hitai – nuo 70-ųjų iki šių dienų! Diskoteką papildys ir muzikiniai pasirodymai – gerą nuotaiką jums dovanos dainininkė ANŽELA ir grupė LA FORZA su Renata Norvile, Neringa Nekrašiūte ir Gabriele Banevičiene-Gabi. Paskutinį metų vakarą sanatorijoje jūsų lauks neužmirštama šventė, šokti užvedanti muzika ir pakili nuotaika!

Vieta: Eglės sanatorijos Pramogų centras

Vakaro pradžia: 21 val.

Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Naujieji metai Amberton Green Spa Druskininkai

Aptarti praėjusius ir pasitikti naujuosius taip, kad nepamirštumėt. Subtilūs restorano „Surr“ kuriami skoniai, jaukus buvimas su pokalbiais, muzika ir artimiausiais. O pradėjus naują etapą – tikras 5* poilsis ir malonumai. „Surr“ restoranas kviečia šventinės vakarienės magiškoje Masquerade Ball kaukių vakarėlio aplinkoje gruodžio 31 d. su šefo Gabrieliaus Zajac specialiai šiam vakarui kurtais patiekalais.

Vieta: Restoranas „Surr“

Vakaro pradžia: 19:30 val.

Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Pasitikite naujuosius metus Druskininkų širdyje

Pasitikite naujuosius metus Druskininkų širdyje! Rezervuokite staliuką viešbučio „Europa Royale“ restorane SALT BLUES ir mėgaukitės gardžiais patiekalais, kokybiška gyva muzika bei vedėjo programa. Švenčiame pačioje Druskininkų širdyje, todėl sulaukus vidurnakčio vidiniame kieme gėrėsimės miesto fejerverkais.

Vieta: Restoranas „SALT BLUES“

Vakaro pradžia: 20:30 val.

Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Naujieji metai 2024 restorane „UPA”

Restoranas „Upa“ kviečia sutikti Naujuosius metus. Jie pasirūpins šventiška vakariene, o kartu su romantiška saksofono muzika, atlikėja suteiks Jums nepakartojamą nuotaiką. Tai puiki galimybė sutikti Naujuosius metus su šeima ir draugais. Dalį vakaro jaunuosius svečius užims animatorė.

Vieta: Restoranas „Upa“

Vakaro pradžia: 21:30 val.

Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Naujieji 2024 metai viešbutyje „Regina“

Gyvo garso grupė „DU BALSAI“ sukurs nuostabią vakaro nuotaiką bei įtrauks vakarėlio dalyvius į linksmybių sūkurį, smagius žaidimus. Jūsų laukia: 2 nakvynės viešbutyje „Regina“ (gruodžio 30d. –  sausio 1 d.)  pasirinktame kambaryje, švediško stalo pusryčiai, šventinė Naujųjų 2024 metų vakarienė  su nuotaikinga programa.

Vieta: Viešbutis „Regina“

Vakaro pradžia: 20 val.

Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Sutikite naujuosius metus restorane „Druskininkai”

Restoranas „Druskininkai“ kviečia atidaryti 2024 m. „Muzikinę dėžutę” kartu su charizmatiškaja atlikėja Rūta Andruškevičiūte pačioje Druskininkų kurorto širdyje! Jūsų lauks speciali programa, kurioje skambės visų laikų populiariausi šlageriai. Gerą nuotaiką viso vakaro metu Jums palaikys DJ Artūras ir jo šventinis muzikos grojaraštis.

Vieta: Restoranas „Druskininkai

Vakaro pradžia: 20 val.

Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Pasitikite Naujuosius 2024 metus viešbutyje „Goda“

Viešbutis „Goda“ kviečia pasitikti Naujus 2024 metus šeimos restoranėlyje. Jūsų lauks šventinė vakarienė, gėrimai, bei DJ muzika.

Vieta:  Viešbučio „Goda“ Šeimos restoranėlis

Vakaro pradžia: 20 val.

Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Naujieji 2024 metai viešbutyje „Vita“

Pasitikite ateinančius 2024 Drakono metus viešbutyje „Vita“. Šventinė Naujųjų 2024 metų vakarienė, jos metu svečiams bus patiekta: Pasitikimo gėrimas; Švediško stalo užkandžiai, desertai, kava/arbata; Karštas patiekalas (pasirenkama iš 3 variantų); 00:00 taurė putojančio vyno; Naujametiniai miesto fejerverkai – Druskininkų miesto aikštėje!

Vieta:  Viešbutis „Vita

Vakaro pradžia: 21 val.

Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

VISI RENGINIAI DRUSKININKUOSE

Norite pateikti savo Naujųjų metų šventės pasiūlymą? Rašykite komunikacija@druskininkai.lt.

Visit Druskininkai