fbpx
A A
A A

Druskininkuose duris atversianti „Tech Spa“ – tarp laukiamiausių 2021 m. Lietuvos turizmo naujienų

2021.02.01

Druskininkai jau seniai yra įgavę kurorto ir tobulos vietos poilsiui statusą, tačiau dabar į Druskininkus bus galima laikinai perkelti ir savo darbo vietą. Čia duris atvers unikali „co-working“ ir „co-living“ erdvė erdvė „Tech Spa“. 

Tech Spa

Tech Spa konceptas leis mėgautis tobulu balansu tarp darbo ir poilsio – dirbti bendradarbystės erdvėje ir gyventi patogiuose apartamentuose miesto centre. Tai bus dar neatrasta ir unikali vieta ir worcations išvykoms Lietuvoje, kurią nacionalinė turizmo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ įtraukė tarp laukiamiausių 2021 metų vietinio turizmo naujienų.

Tech Spa įsikurs prie pat Druskonio ežero, 1000 kv. m. dydžio pastate bus įrengti viešbučio tipo kambariai, talpinantys iki 52 svečių. Dalis kambarių bus su balkonais, vaizdu į Druskonio ežerą, kita dalis bus pritaikyta kompanijoms po 4-6 asmenis, šeimoms ar draugų būriams. Apatinėje pastato dalyje įsikurs jauki bendradarbystės erdvė, kurioje vienu metu galės dirbti iki 47 žmonių. Joje numatomi net penki susitikimų kambariai. Pastatas išsiskirs didele terasa ant stogo, kurioje veiks restoranas bei bus organizuojami kino seansai vasaros metu.

Tech Spa

„Tech Spa“ vizualizacija, techzity.com

Visit Druskininkai